8 C
Скопје

Tag : главата

Магазин Магазин слајдер Сцена

Поранешната сопруга тврди дека славниот милионер ја тепал: Ми држеше пиштол во главата, ме удираше со тупаници

Слободен печат
Само неколку дена откако е хоспитализиран поради аневризма на мозокот, музичарот Др. Дре е обвинет од неговата сега веќе поранешна сопруга Никол Јанг за насилство...
Забава Магазин Магазин слајдер

„Му побегна главата“: Урнебесното видео на Вил Смит има повеќе од два милиони прегледи (ВИДЕО)

Слободен печат
Нов карантински тренинг: како да изгубите 5 килограми за 5 секунди – напиша актерот на својата објава. Актерот Вил Смит ова време кога владее пандемијата...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Фластер на главата, крвави раце и гребаници насекаде: Познатата пејачка паднала од велосипед и тешко се повредила (ФОТО)

Слободен печат
Софи Елис Бекстор објави фотографија од болница… Пејачката Софи Елис Бекстор, најпозната по хитот „Murder on the Dancefloor“, паднала од велосипед и завршила во болница,...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ѕверката од „Сексот и градот“ ја избричи главата во карантин, непрепознатлив е… (ФОТО)

Слободен печат
Карантинот принуди голем број на мажи својата фризура да им ја препуштат на сопругите или сами да се истрижат. Истата работа ја направи и Крис...
Забава Магазин

ОВА ЌЕ БИДЕ ДОЛГ ЛЕТ: Непристоен патник и ги ставил голите стапала над главата, а на никој не му е јасна ЕДНА РАБОТА (ФОТО)

Слободен печат
Една патничка со корисниците на Reddit сподели фотографија која покажува колку далеку човековата некултура може да оди. Таа објави слика од сопатник во авион кој...
Еспресо Шоу биз

Џеј Ло се појави со топче на главата, милиони фанови загрижени за нејзиното здравје (ФОТО)

Слободен печат
Џенифер Лопез (50) во остварувањето „Marry Me” игра со Овен Вилсон (50) и со моментално големата планетарна ѕвезда Малума (25). Џеј Ло на последниот сет...
Еспресо Шоу биз

Сораја се пофали со торбите, фановите видоа нешто друго: „Градите ти се поголеми од главата“ (ФОТО)

Слободен печат
Сораја Вучелиќ се пофали со торбичките од луксузниот бренд, но нејзините следбеници Louis Vuitton не ги интересираше премногу. View this post on Instagram 💫💋 A...
Забава Магазин

Хаос во авион: Патничка го скршила лаптопот од главата на своето момче бидејќи гледал во друга жена (ВИДЕО)

Слободен печат
Шокантна снимка од авион во која може да се види како љубоморната жена го скршила лаптопот удирајќи го својот дечко по глава. Причина за кавгата,...