Tag : фанови

Магазин Магазин слајдер Сцена

Непрепознатлива: Како изгледала Кајли Џенер на 14 годишна возраст?

Слободен Печат
Првата фотографија на Кајли Џенер која ја објавила на социјалните мрежи во 2011 година деновиве активно кружи на Интернет. На фотографијата, Кајли има само 14...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО: Брук Шилдс – Храброст е на 55 години да го покажете своето тело

Слободен печат
Кога Брук Шилдс на својот Инстаграм профил објави фотографија во бикини нејзините фанови беа воодушевени од изгледот на оваа жена. Но, иако на актерката и...
Магазин Магазин слајдер Сцена

400.000 лајкови за еден час: Џеј Ло импресивна на насловната на „Билборд“

Слободен Печат
Познатото музичко дуо Џенифер Лопез и Малума направи едиторијал за списанието „Билборд“. Џенифер Лопез и Малума објавија две заеднички песни „Pa ti“ и „Lonely“, кои...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Фановите на Ана Николиќ се брутални: Жено, оди на лекар додека не е доцна! (ФОТО)

Васко Спасоски
Познатата српска пејачка Ана Николиќ (41) веќе некое време е во центарот на вниманието поради физичкиот изглед. Мислењето на нејзините многубројни следбеници е поделено –...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Џастин Бибер има нова тетоважа на врат: Сите се прашуваат какво значење има! (ФОТО)

Васко Спасоски
Канадскиот пејач Џастин Бибер (26) објави нова фотографија на Инстаграм профилот, на кој ја покажа новата тетоважа. Имено, славниот пејач истетовирал роза на вратот, а...
Магазин Магазин слајдер Сцена

„Нозете ти се како стапчиња“: Фановите ја критикуваат Ана Николиќ! (ФОТО)

Васко Спасоски
Изгледот на пејачката Ана Николиќ не престанува да се коментира откако ослабе и се затегна. Ана често објавува фотографии на социјалните мрежи, па вели дека...
Кошарка Спорт

„Дрим-тимот“ на ФИБА Евробаскет во последните две децении

Слободен печат
Преку специјално креиран дел ФИБА преку својот веб-сајт им понуди неколку нивоа на гласање, односно за неколку различни позиции во „Тимот на соништата“. А би...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ваква ја немате видено: Марија Шерифовиќ го смени имиџот и му ја „летна“ на одмор! (ФОТО)

Васко Спасоски
Марија Шерифовиќ со пуштена коса, добро заштитена замина на летен одмор. Пејачката се огласила на Инстаграм, па открила дека дошло време за полнење на батериите,...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Драстична промена на Никол Шерзингер: Фановите разочарани што стана русокоса! (ФОТО)

Васко Спасоски
Од кога се појави на светската сцена Никол Шерзингер (41) е претпознатлива како црнокоса убавица и една од најзгодните пејачки. Меѓутоа, атрактивната членка на групата...
Магазин Магазин слајдер Филм и ТВ

Том Харди се враќа во својата стара улога, а фановите се воодушевени! (ВИДЕО)

Слободен печат
Британскиот актер Том Харди ќе и се врати на својата стара улога, односно ќе чита приказни за деца на каналот „Cbeebies“. Истото ова славниот актер...
MacedonianAlbanianBulgarian