Дали е ова најжешката фотка? Елена Велевска со пријатно изненадување за своите фанови во карантин! (ФОТО)

Ако некој досега имаше дилема која е најсексапилната пејачка на нашата фолк-сцена, веруваме дека после ова што ќе го видите подолу ќе ви бидат малку појасни работите.

Елена Велевска отсекогаш важела за една од најзгодните „риби“ на нашата естрада. Секогаш дотерана, средена и со сите атрибути на број.

Еден таков доказ е ѝ последната фотка која таа ја сподели со своите обожаватели на социјалните мрежи, за која не треба многу зборови да се објаснува…

Погледнете:

Фото: Инстаграм

 

Прочитајте и...  Докторка сподели одличен трик: Направете ја маската за лице уште поефикасна против коронавирусот (ВИДЕО)

Прочитај повеќе

Кралски правила кои не смее да ги прекрши ниту кралицата Елизабета

Слободен печат

Најсочното колаче чија арома ќе го намами целото семејство: Одличен десерт за летно уживање! (ВИДЕО)

Слободен печат

Ја враќа вашата кожа децении наназад: Маска за лице која е посилна од ботокс! (РЕЦЕПТ)

Слободен печат

СЗО: Како да се заштитите од горештините за време на пандемијата на коронавирусот

Слободен печат

Секси и тренди: Погледнете како ќе изгледа пејачката Теа Трајковска во нејзиниот најнов видеоспот! (ФОТО)

Васко Спасоски

Популарната султанка Хурем веќе нема да глуми – ќе продава чоколадо, џемови и сладолед

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Аца Лукс и уплати одмор од 5.000 евра на поранешната сопруга! (ФОТО)

Васко Спасоски

Бела Хадид лута на Инстаграм: Ѝ избришале фотографија зашто ја означила Палестина

Слободен печат

Актерката Драгана Левенска ви препорачува три дестинации за ова лето, а открива и каде има најубаво топено сирење! (ФОТО)

Васко Спасоски

И, што е, на крајот на краиштата, феминизaм? Феминизмот е синоним на зборот еднаквост

Ј.К.Д

„Last Expedition“ со нова верзија на „Шефе“ – за XXI век (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Зошто Никола Тесла мислел дека броевите 3, 6 и 9 се клуч на вселената?

Слободен печат