Tag : Елена Велевска

Жена Магазин Магазин слајдер

Разговор со Елена Велевска: За крај на една љубов потребна е храброст и самосвест 

Ј.К.Д
Во периодот на развод и по конечниот крај на долгогодишната љубовна приказна, Елена Велевска, естрадна уметница и мајка на три деца, научила да се цени себеси повеќе,...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Читателите на „Слободен Печат“ гласаа за најсекси бикини на македонската естрада, а ова е победничката! (ФОТО)

Васко Спасоски
Пред неколку дена екипата од забавната редакција на „Слободен Печат“ направи онлајн-анкета за избор на најсекси бикини на македонската естрада. Жешко лето: Гласајте за најсекси...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Папарацо фотографии од Охрид: Елена Велевска „фатена“ со непознат маж на плажа! (ФОТО)

Васко Спасоски
Денеска до нашата редакција беа испратени фотографии и една видеоснимка на кои може да се види познатата фолк-пејачка Елена Велевска како ужива на охридските плажи...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Познатата пејачка покажа премногу: Дали се ова најпровокативните фотографии на Елена Велевска?

Васко Спасоски
Познатата пејачка Елена Велевска е веќе препознатлива по тоа што неретко умее да го привлече вниманието на јавноста со фотографиите кои ги објавува на социјалните...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Пејачката Елена Велевска наскоро во улога на водителка: Погледнете на која телевизија ќе има своја емисија! (ФОТО)

Васко Спасоски
Една од нашите најпознати фолк-пејачки, Елена Велевска од септември ќе имаме прилика да ја видиме за првпат и како водителка. Имено, Елена ќе биде новата...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Жешко лето: Гласајте за најсекси бикини на македонската естрада! (ФОТО)

Васко Спасоски
За разлика од претходните, ова лето ќе се разликува по многу нешта. За жал оваа година по се изгледа нема да можеме да видиме песочни...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Имате дилема каде да летувате во нашата земја? Ова се топ 3 дестинации по препорака на Елена Велевска (ФОТО)

Васко Спасоски
Тоа што оваа година можеби нема да заминете да летувате на море, не треба да тагувате. Нашата земја можеби е мала, но голема е со...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Елена Велевска позира во тесни и кратки пижами, а позата која ја направи кажува многу! (ФОТО)

Васко Спасоски
Очигледно познатата пејачка Елена Велевска нема намера да ги остави да мируваат своите машки обожаватели на социјалните мрежи… Атрактивната пејачка и овојпат им „сервираше“ жешка...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Елена Велевска и денеска провоцира: Нова жешка фотографија на Инстаграм (ФОТО)

Васко Спасоски
Познатата фолк-пејачка Елена Велевска и денеска не мирува на социјалните мрежи. Ако вчера ги почести со две провокативни фотографии, истото го направи и денеска. Атрактивната...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Сама и гола во кревет: Елена Велевска ја објави најжешката фотка досега, но кој е фотографот? (ФОТО)

Васко Спасоски
Познатата пејачка Елена Велевска очигледно денеска има намера да биде тема број во медиумите и на социјалните мрежи со нејзината последна објавена фотографија. Атрактивната пејачка...