ЦЕЛ БОДРУМ ГЛЕДА ВО НЕА: Северина во бикини е вистинска БОМБА (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

ЦЕЛ БОДРУМ ГЛЕДА ВО НЕА: Северина во бикини е вистинска БОМБА (ФОТО)

Своите бројни фанови ги израдува со најнова фотографија од оваа дестинација, а патем ги покажа и своите атрибути.

Северина реши да се одмори од обврските, , па отпатува во Бодум, популарната турска дестинација.

Своите бројни фанови ги израдува со најнова фотографија од оваа дестинација, а патем ги покажа и своите атрибути.

Имено, Северина објави фотографија во едноделен костим за капење и ги истакна своите секси облики. за многу кратко време таа собра повеќе од десетина илјади лајкови!

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close