„Бомбите“ повторно одекнуваат во јавноста! - Слободен печат
ВестиМакедонија

„Бомбите“ повторно одекнуваат во јавноста!

На интернет пред неколку часа објавени се четири телефонски прислушувани разговори.

Зад објавата стои извесен корисник „Илија громовник“, а разговорите се објавени на мрежата Vk.com под хаштагот „Чичо“ и „Македонија“.

Се чека реакција од официјалните институции.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Слични артикли

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close