„Бомбите“ повторно одекнуваат во јавноста! - Слободен печат
ВестиМакедонија

„Бомбите“ повторно одекнуваат во јавноста!

На интернет пред неколку часа објавени се четири телефонски прислушувани разговори.

Зад објавата стои извесен корисник „Илија громовник“, а разговорите се објавени на мрежата Vk.com под хаштагот „Чичо“ и „Македонија“.

Се чека реакција од официјалните институции.

Тагови

Слични артикли

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close