Ава Карабатиќ за продажбата на голи слики: Кога можат Кардашијан, можам и јас! (ФОТО)

Фото: Инстаграм

Познатата хрватска старлета Ава Карабатиќ објави дека продава свои голи фотографии преку еден сајт за возрасни.

Хрватската старлета истакна дека супер заработува, особено сега кога е во карантин.

Фото: Инстаграм

Таа за српски „Информер“ објаснила дека во тоа не гледа ништо лошо и дека не е прва која се занимава со тоа.

– Свесна сум со што зрачам и тоа го искористив на паметен начин. Одлично заработувам, особено од Турците. Еден човек за моја слика плати 5.000 евра. Кога можат сестрите Кардашијан да заработуваат, зошто не би можела и јас? Станав многу популарна на тој сајт, што значи дека сум добра во тоа што го правам. Доста вложувам во себе и напорно тренирам, внимавам што јадам. Ако машките можат да ги сликаат своите стомачни мускули во теретана, можам и јас своето тело. Мака ми е од етикетирање. Жената не е ку*ва ако изгледа добро – изјавила Ава.

Видео на денот