Анастасија Ражнатовиќ по два месеци изолација се пофали со новиот изглед! (ФОТО)

Анастасија Ражнатовиќ после два месеци објави фотограија на која веќе не е во потполно природно издание.

Ќерката на фолк-ѕвездата Цеца Ражнатовиќ изолацијата најчесто ја поминува во Нови Сад кај момчето Ѓорѓе, а изминатите денови беше ненашминкана на објавите на социјалните мрежи, каде секојдневно е активна.

Иако не се грижела за шминката, сега одлучила да се „сети“ како изгледа нејзиното лице кога е разубавено.

– Кога ќе се нашминкаш после два месеци – напишала Анастасија и објавила селфи со широка насмевка.

Се чини дека на младата пејачка и недостигало шминкањето, па поради тоа се израдува на оваа промена, а исто и нејзините фанови. Иако таа има блага, дневна шминка за лице, разликата и тоа како е забележителна.

Прочитајте и...  Популарната султанка Хурем веќе нема да глуми - ќе продава чоколадо, џемови и сладолед
Фото: Инстаграм

Прочитај повеќе

Мора да го подготвите за вашите најблиски: Домашен леб со билки!

Васко Спасоски

Антониа Гиговска: Спокојот на Пелистер ме подготвува за нови музички дела

Слободен печат

Дознајте зошто не треба да ги фрлите семките од лимон!

Васко Спасоски

Познатата терапевтка советува: Во овој случај подобро е да го сокриете неверството!

Слободен печат

Џеј Ло со храбра спортска комбинација максимално ги истакна своите облини! (ФОТО)

Слободен Печат

Сакаше да поразговара со принцот Чарлс, но се возбуди и се струполи на земја – Принцот не стигна ниту да му подаде рака (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Убавата бисексуална Афроамериканка е новата „Batwoman“

Слободен печат

Една од најчудните туристички атракции во светот: Ѕирнете во „Катедралата на отпадот“ (ФОТО)

Слободен печат

Фасцинантна приказна украсена со долгогодишно прераскажување: Кралот Умберто и неговиот одамна изгубен „двојник“

Слободен печат

Кралски правила кои не смее да ги прекрши ниту кралицата Елизабета

Слободен печат

Најсочното колаче чија арома ќе го намами целото семејство: Одличен десерт за летно уживање! (ВИДЕО)

Слободен печат

Ја враќа вашата кожа децении наназад: Маска за лице која е посилна од ботокс! (РЕЦЕПТ)

Слободен печат