Анастасија Ражнатовиќ по два месеци изолација се пофали со новиот изглед! (ФОТО)

Фото: Инстаграм

Анастасија Ражнатовиќ после два месеци објави фотограија на која веќе не е во потполно природно издание.

Ќерката на фолк-ѕвездата Цеца Ражнатовиќ изолацијата најчесто ја поминува во Нови Сад кај момчето Ѓорѓе, а изминатите денови беше ненашминкана на објавите на социјалните мрежи, каде секојдневно е активна.

Иако не се грижела за шминката, сега одлучила да се „сети“ како изгледа нејзиното лице кога е разубавено.

– Кога ќе се нашминкаш после два месеци – напишала Анастасија и објавила селфи со широка насмевка.

Се чини дека на младата пејачка и недостигало шминкањето, па поради тоа се израдува на оваа промена, а исто и нејзините фанови. Иако таа има блага, дневна шминка за лице, разликата и тоа како е забележителна.

Фото: Инстаграм