Ана Николиќ ужива во луксузниот одмор, додека Раста е во затвор! (ФОТО)

Пејачката Ана Николиќ изгледа решила да отпатува на луксузна дестинација за да ги фати зраците на сонцето и да ужива покрај базен.

Ана во проѕирна провокативна наметка мамеше воздишки кај мажите.

инстаграм

„Ви испраќам сонце и убави мисли“, напиша Ана под фотографија на Инстаграм која го привлече вниманието на сите.

инстаграм

Да потсетиме, поранешниот партнер на пејаччката, Раста, беше уапсен откако кај него беа пронајдени пет грама марихуана, а потоа, по наредба на обвинителството, беше извршен претрес во станот во кој се пронајде поголема количина на дрога.

Прочитајте и...  Вилијам и Кејт бараат слугинка: Платата предизвика лавина коментари

Поврзани вести

Дневен хороскоп: Што ви предвидуваат ѕвездите за оваа среда

Слободен печат

Витректомија – микрохируршки зафат за третирање разни повреди на окото

Анита Златкова

Виц на денот: Преживеани

Слободен печат

Во кој месец сте родени такви сте во љубовта: Најдете го својот и уверете се!

Слободен печат

ФОТО: Џо Манганиело го промени стилот: Сопругот на Софија Вергара е непрепознатлив!

Слободен Печат

ФОТО: По пет години врска, веренички прстен на раката на Гвен Стефани

Слободен печат

Остави Коментар