ВИДЕО: Жена влезе во Гинисовата книга благодарение на својот задник

Танчерка од Англија влезе во Гинисовата книга на рекорди благодарение на својот необичен талент.

Андреа М од Лондон е експерт за вртење обрач, но не со рака или со нога, туку со нејзиниот задник. Таа влезе во Гинисовата книга на рекорди откако успеа да го заврти обрачот околу својот задник дури 400 пати за три минути.

Погледнете како изгледаше тоа.

Прочитајте и...  Дали крвниот притисок треба да се мери секој ден?

Поврзани вести

Белграѓанки унаказени во козметички салон: Изгледаме како жртви на пожар

Слободен Печат

„Коронавирус“ стана службен збор во клингонскиот јазик

Слободен печат

Ова мора да го знаете: која храна никогаш не смеете да ја блендирате

Слободен печат

Сем Асгари сака со Бритни Спирс да основаат семејство

Слободен печат

Од коронавирус почина Сања Илиќ, основачот на групата „Балканика“

Слободен печат

Како правилно да шпикувате месо

Слободен печат

Остави Коментар