7 C
Скопје

ВИДЕО | Само ти мавтај, јас си отидов: Меланија повторно во центар на вниманието

Откако авионот во кој беа Меланија и Доналд Трамп слета на Флорида, а брачниот пар излезе од него, Меланија со еден потег повторно се најде во центар на вниманието.

По излегувањето од авионот, Трамп застана да позира пред новинарите, а Меланија едноставно продолжи и го остави сопругот без да се заврти.

По овој нејзин потег социјалните мрежи се запалија од коментари, а на Твитер се појавија еден куп зафрканции на сметка на поранешната прва дама. Некои отидоа дотаму што претпоставуваат дека Меланија уште во авионот му ги врачила документите за развод на Доналд.

Прочитајте и...  Реченици кои треба да ги избегнувате на интервју за работа

Поврзани вести

ФОТО | Седа коса, а таа непрепознатлива: Погледнете каква промена претрпе убавата Белучи за новата улога

Слободен печат

Реченици кои треба да ги избегнувате на интервју за работа

Слободен печат

Адвокатот на Вајнстин тврди: Тој е веќе речиси слеп, му испаѓаат и забите

Слободен печат

Чоколадо, грозје, коски од живина и друга храна која не смее да ја јаде вашето куче

Слободен печат

Поради неа луѓето се самоубивале: Ова е најтажната песна во Југославија која Тито лично ја забранил

Слободен печат

Ковчегот во кој ќе биде погребан принцот Филип е направен пред 30 години: Еве зошто тој е обложен со олово

Слободен печат

Остави Коментар