УБАВАТА АКТЕРКА И ТОЈ СЕ СЕКОГАШ ЗАЕДНО: Анџелина Џоли конечно се ЗАЉУБИ и не го крие тоа!

По разводот со Бред Пит, поради кој е во центар на вниманието на јавноста последните три години, Анџелина Џоли не сме имале прилика да ја видиме во машко друштво, туку само со децата.

Јавноста Анџелина ја спојуваше со неколку мажи досега – прво со британски бизнисмен, потоа со уметник од Камбоџа, а во последно време со колегата Колин Фарел и Кијану Ривс, што никогаш не беше потврдено.

Како што пренесува американскиот магазин „National Enquirer”, Анџелина се заљубила во телохранителот, а како што се наведува тој е причината за нејзиниот добар изглед и доброто расположение.

„Анџелина и тој секогаш се заедно. Секогаш кога е во нејзина близина се однесува како заљубена тинејџерка“ – откри неименуван извор за споменатиот магазин.

Прочитајте и...  Убавата Анџелина Џоли е вистински ангел во бел фустан, но валканите стапала ја расипаа целата слика (ФОТО)

Актерката телохранителот го запознала на сетот на филмот „Those who wish me dead“ во Њу Орлеанс, а потоа се појави неговата девојка.

– Девојката се појави и ја следеше Анџелина со „очи на орел“, завршува изворот.

Прочитај повеќе

Пуштена за сообраќај делницата Штип-Крупиште

Слободен печат

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат