1 C
Скопје

Tag : разводот

Магазин Магазин слајдер Сцена

Пет години брак и две деца: Колку ќе тежи разводот на Мила Кунис и Ештон Кучер?

Слободен печат
Иако се во брак повеќе од пет години, ѕвездите на ситкомот „Луди 70-ти“, 37-годишната Мила Кунис и 42-годишниот Ештон Кучер, се еден од паровите за...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ана Винтур лесно го преболи разводот – Најде нова љубов!

Слободен печат
Славната модна уредничка Ана Винтур неодамна се разведе од милионерот Шелби Брајан, а сега, наводно, утеха пронашла во британскиот актер Бил Нај. Изгледа дека Ана...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Поранешната жена на Елтон Џон го тужи 32 години по разводот: Тој денес има маж и две деца

Слободен печат
Пејачот Елтон Џон се најде во незавидна ситуација кога поранешната сопруга Ренате Блауел поднесе тужба против него од засега непознати причини. Поранешната сопруга на англискиот...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Разводот бил неизбежен: Пејачката стави точка на 6-годишниот брак!

Слободен печат
Љубовта меѓу нив не била доволно силна за да ги пребродат несогласувањата… Пејачката Кели Кларксон наводно поднела барање за развод од својот сопруг Брендон Блексток...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Деталите за разводот на Адел ќе останат тајна, а прекинот на бракот ќе чини многу

Слободен печат
Пејачката Адел и нејзиниот сопруг Симон Конецки, како што е познато, минатата годишна решија да се разведат. Музичката ѕвезда се одлучила на еден чекор, а...
Еспресо Шоу биз

ЕДЕН МЕСЕЦ ПО РАЗВОДОТ: Славниот актер не ја крие врската со 27 години помладата колешка (ФОТО)

Слободен печат
Актерот Рон Перлман, доколку судиме според папаразо фотките, ужива во љубовта со 27 години помладата колешка Алисон Дунбар. Имено, тие двајца во последните денови престојуваат...
Еспресо Шоу биз

Анџелина Џоли ПРОГОВОРИ ЗА РАЗВОДОТ со Бред Пит: „Се чувствував како нешто мало и безначајно“

Слободен печат
Некогаш најубавата актерка на светот Анџелина Џоли за првпат отворено проговори за разводот со Бред Пит и за американскиот магазин наведе дека се чувствувала безначајно...
Еспресо Шоу биз

Бред Пит првпат проговори за разводот со Анџелина Џоли: Морав да ја прифатам мојата вина

Слободен печат
Бред Пит, кој глуми во новиот филм Ad Astra, чија главна тема е односот на татко и син, прв пат во едно интервју проговори за...
Еспресо Шоу биз

Адел по разводот целосно ужива во животот (ФОТО)

Слободен печат
Познато е дека пејачката Адел ретко објавува фотографии од својот приватен живот на Инстаграм, но ова лето за неа е незаборавно па таа одлучи тоа...
Еспресо Шоу биз

УБАВАТА АКТЕРКА И ТОЈ СЕ СЕКОГАШ ЗАЕДНО: Анџелина Џоли конечно се ЗАЉУБИ и не го крие тоа!

Слободен печат
По разводот со Бред Пит, поради кој е во центар на вниманието на јавноста последните три години, Анџелина Џоли не сме имале прилика да ја...