Толку е згодна што сите се вртеа по неа : Кендал Џенер во бикини од 150 евра (ФОТО) - Слободен печат

Толку е згодна што сите се вртеа по неа : Кендал Џенер во бикини од 150 евра (ФОТО)

Супермоделот Кенад Џенер одмара на Мајами во друштво на својата сестра Кортни Кардашијан и најдобрата пријателка Бела Хадид.

профимедиа

Кендал Џенер (24) изгледа неверојатно во бикините кои наместо конвенционален горен дел има мал топ, а долниот дел на совршен начин ја истакна нејзината линија и фантастична фигура.

инстаграм

Костимот за капење е од брендот „Frankies Bikinиs“ кој во последно време станува се попознат откако неговите модели започнаа да ги носат Софија Ричи, Лоти Мос и Вог Вилијамс.

Ова бикини е инспирирано од трендовите во деведесетите, а може да се купи за нешто помалку од 150 евра.

Прочитај повеќе

Минијатурно бикини, алкохол и жешки пози: Меган Маркл каква што не сте ја виделе досега! (ФОТО)

Слободен печат

Британската ријалити ѕвезда го смени личниот опис со пластичните операции! (ФОТО)

Слободен печат

Гола нога, шлиц до колкови, а градите „кипат“! Карлеуша во оваа комбинација би го „стопила“ и најголемиот снег! (ФОТО)

Слободен печат

Ким Кардашијан ги шокираше фановите со големината на својата бања! (ФОТО)

Слободен печат

ПОВТОРНО Е ЖЕШКА: Ана Николиќ се соблече и покажа дека има се што секоја жена го посакува (ФОТО)

Слободен печат

Мексиканската Барбика ја засени познатата водителка за временска прогноза! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

1 + 2 =

Прочитај повеќе

Следниот агент 007 нема да биде жена: Може да биде било која боја, но ќе биде машко!

Слободен печат

Анџелина Џоли ќе стане мајка по седми пат!

Слободен печат

Бети Вајт откри како да доживеете стотка

Слободен печат

Мрачната страна на авторот на „Алиса во земјата на чудата“: Родителите ги тргале своите деца од него!

Слободен печат

Тука можете да дознаете дали кучето умира во некој филм

Слободен печат

Дали машките бебиња навистина плачат со пониски тонови, а женските со повисоки?

Слободен печат