Телото на божица го стегна во црвено: Огнено издание на Џеј Ло кое ќе ве излуди! (ФОТО)

профимедиа

Џенифер Лопез (50) се појави на сетот за новиот филм „Marry me“ во кој глуми со Џен Бредли, а се појави во огнено издание кое ги остави без здив сите колеги и фотографи.

Латино дивата го стегнала телото во црвен светликав фустан.

профимедиа

Овој модел на фустан имаше набрани ракави, додека на задната страна беше поставен патентот кој се протегаше низ целиот фустан.

профимедиа

Со оглед на тоа колку беше тесен фустанот, во прв план се истакна нејзината позадина која, како што на сите ни е познато, е осигурана на милион долари.

профимедиа

Гламурозното издание го надополни со црвени потпетици од Џанвито Роси.

Видео на денот