Телото на божица го стегна во црвено: Огнено издание на Џеј Ло кое ќе ве излуди! (ФОТО)

Џенифер Лопез (50) се појави на сетот за новиот филм „Marry me“ во кој глуми со Џен Бредли, а се појави во огнено издание кое ги остави без здив сите колеги и фотографи. Латино дивата го стегнала телото во црвен светликав фустан. Овој модел на фустан имаше набрани ракави, додека на задната страна беше поставен …

Телото на божица го стегна во црвено: Огнено издание на Џеј Ло кое ќе ве излуди! (ФОТО) Read More »