Ташни за есен 2019: Ова ќе бидат 6-те најбарани модели! (ФОТО) - Слободен печат

Ташни за есен 2019: Ова ќе бидат 6-те најбарани модели! (ФОТО)

По популарните летни ташни, полека но сигурно ни се приближува и есента во која на подиум пристигнуваат сосема нови есенски ташни.

Модните куќи во колекциите за есен/зима 2019 лансираа најразлични модели и така покренаа комплетно нов бран со нови трендови, но 6 модели посебно се истакнаа.

Еве за кои ташни станува збор, доколку сакате да бидете тренди, неопходно е да имате барем една од нив.

1. Ташна во делови или ташна со повеќе делови

профимедиа

2. Мека плиш ташна

3. Минијатурни модели на ташни

4. Голема рачна ташна

5. Ташна со геометриски облици и дезени

6. Ташна со крокодилски финиш

Прочитајте и...  Паметен шопинг: На кои работи треба да размислуваме кога купуваме на попуст

Прочитај повеќе

Паста со печурки и бело вино готова за 15 минути

Слободен Печат

Ела Дворник во деветтиот месец од бременоста позира во гаќички! (ФОТО)

Слободен печат

Мини крофнички: Едноставно, брзо и вкусно (ВИДЕО РЕЦЕПТ)

Слободен печат

Посипете сода бикарбона врз креветот на кој спиете и ќе се случи голема промена

Слободен Печат

Лековита чајна мешавина за проблеми со стомакот и нервозни црева

Слободен печат

Хороскоп за 17 февруари 2020: Прочитајте што ве очекува овој понеделник!

Слободен Печат

Остави Коментар

четири + 8 =

Прочитај повеќе

Хороскоп за 17 февруари – Прочитајте што ве очекува овој понеделник!

Слободен печат

Виц на денот: Срца

Слободен печат

Сексапилната Алексис е убавица која сигурно ќе ви го одземе вниманието (ФОТО)

Слободен печат

Алесандра Амбросио објави секси фотографија со саканиот за Валентајн! (ФОТО)

Слободен печат

Меланија Трамп не одолеа на водечкиот моден тренд за оваа сезона (ФОТО)

Слободен печат

Елтон Џон го прекина концертот: Падна на клавирот и заплака! (ВИДЕО)

Слободен печат