• сочни

ФОТО | Алесандра Амброзио има ново момче: Папраците ги уловија нивните сочни бакнежи

Една од најубавите манекенки на светот ужива во новата романса… Славната бразилска манекенка Алесандра Амброзио (40) е уловена од папараците со новиот партнер Ричард Лиј на плажата во Санта Моника, едно од најдобрите места во Калифорнија. Поранешниот ангел на Викторија Сикрет и нејзиниот избраник уживаа на песокот впивајќи ги сончевите зраци, а дека се вљубени …

ФОТО | Алесандра Амброзио има ново момче: Папраците ги уловија нивните сочни бакнежи Read More »