• Принцот Хари

Поради една причина Опра Винфри ја отфрли можноста да ѝ биде кума на Лилибет Дијана

Легендарната водителка беше главен фаворит за кума на малата Лилибет Дијана, но изгледа дека сепак сака Меган и Хари да ја тргнат од листата на кандидати. Од првиот момент кога принцот Хари и Меган Маркл го објавија раѓањето на својата ќерка Лилибет Дијана, обожавателите на кралското семејство со нетрпение очекуваат повеќе детали за аристократското бебе. …

Поради една причина Опра Винфри ја отфрли можноста да ѝ биде кума на Лилибет Дијана Read More »