• поранешната

Поранешната обвинителка на СЈО Ленче Ристовска бремена со близнаци

Ленче Ристовска, поранешната обвинителка на СЈО е бремена и носи близнаци. Ова вест на својот Фејсбук профил ја соопшти новинарката Александра-Сашка Цветковска, која сподели фотографија од нив двете во прегратка, потенцирајќи во статусот дека на фотографијата се наоѓаат четири лица, со што откри дека Ристовска очекува близнаци. „Не само пријател, туку инспирација. Еден ден се …

Поранешната обвинителка на СЈО Ленче Ристовска бремена со близнаци Read More »