8 C
Скопје

Tag : хали бери

Магазин Магазин слајдер Сцена

Хали Бери открива: Мојот прв бакнеж беше со девојка

Слободен Печат
Оскаровката Хали Бери во седмата емисија од серијалот „Bad & Blooshy“ која ја снима со нејзината пријателка, модната стилистка Линдзи Флоренс, откри дека нејзиниот прв...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ВИДЕО: Хали Бери се соблече топлес и танцуваше со своето ново момче, но кој ги снимаше?

Слободен печат
Хали Бери објави видео на својот инстаграм – профил во кое танцува топлес со своето момче Ван Хант, а веднаш по објавувањето следеа лавина од...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Хали Бери во војна со „твитерџиите“: „И покрај сите ваши достигнувања, слава и убавина, се чини дека не можете да задржите еден маж покрај себе“

Слободен печат
Актерката Хали Бери сподели фотографија на својот твитер – профил, на која стои дека жените не им должат ништо на мажите, а потоа беше погодена...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО: Хали Бери позира само во маица на нејзиниот партнер Ван Хант

Слободен Печат
54-годишната актерка деновиве привлече огромно внимание на социјалните мрежи покажувајќи му љубов и поддршка на својот сакан. Таа објави совршена фотографија на која позира како...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Хали Бери повторно вљубена: Трите неуспешни брака ме доведоа до местото каде што сум сега

Слободен Печат
Актерката Хали Бери (54) неодамна на социјалните мрежи со своите следбеници и обожаватели ја сподели веста дека е во љубовна врска со музичарот Ван Хант....
Магазин Магазин слајдер Сцена

По три брака, атрактивната холивудска актерка има нова љубов

Слободен печат
Веќе неколку месеци американските медиуми се обидуваат да дојдат до информации за новиот партнер на атрактивната холивудска актерка и поранешна Бонд девојка Хали Бери, а...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Пет години по разводот Хали Бери и поранешниот сопруг повторно на суд: Овој пат актерката се брани без адвокат!

Слободен Печат
Актерката Хали Бери во октомври 2015 година преку членови на „седмата сила“ се огласи пред пошироката јавност дека се разведува од својот сопруг Оливер Мартинез...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Бикини или долна облека? Дали би имале храброст да прошетате по плажата како Хали Бери?

Слободен печат
54-годишната глумица Хали Бери на својот инстаграм-профил објави видео во кое носи црно бикини, за кое многумина коментираа дека повеќе личи на чипкаста долна облека....
Магазин Магазин слајдер Сцена

Како изгледа Хали Бери на плажа на 53 години? 300.000 лајкови доволно говорат за тоа! (ФОТО)

Слободен печат
Фотографијата на американската актерка за неколку часа доби 255.000 лајкови, а таа бројка се уште расте, па така сега таа изнесува малку помалку од 300.000....
Магазин Магазин слајдер Сцена

Фановите на Хали Бери не можат да поверуваат дека таа има вакво тело во шестата деценија!

Слободен Печат
Актерката Хали Бери заблеска на друштвената мрежа Инстаграм. Оваа дама можеби има 53 години, но нејзиното тело одбива да старее. Неодамна објави кратко видео на...