Tag : џенифер анистон

Жена Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО: Не, ова не е Џенифер од времето на „Пријатели“ – Славната актерка на 51 годинa го покажа своето совршено тело!

Слободен печат
Холивудската миленичка стана заштитно лице на еден бренд кој се занимава со продажба на додатоци за исхрана… Американската актерка Џенифер Анистон (51) ја покажа својата...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Канје Вест не ѝ остана должен на Анистон, откако таа рече дека не е смешно да се гласа за него

Слободен печат
Канје Вест, откако се кандидатира на претседателските избори во Америка, ги повика фановите да го заокружат неговото име на гласачкото ливче. Од друга страна, Џенифер...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Џенифер Анистон откри за кого гласала: Нашата земја е поделена повеќе од кога било претходно

Слободен печат
Џенифер Анистон преку социјалните мрежи покажа ги замоли своите следбеници да излезат на гласање и добро да размислат кому да му го дадат својот глас....
Магазин Магазин слајдер Сцена

Џенифер Анистон објави снимка од кучето што го вдомила: Лорд Честерфилд ми го украде срцето!

Слободен печат
Холивудската миленичка Џенифер Анистон ги разгали срцата на своите обожаватели со снимката што ја објави на нејзиниот инстаграм-профил. Главна ѕвезда на снимката е нејзиното ново...
Магазин Магазин слајдер Сцена Филм и ТВ

По три децении – Каде се и што работат денес култните „Пријатели“

Слободен печат
Пред речиси три децении Дејвид Крејн и Марта Кофман собраа млада екипа од дваесетгодишни актери со кои ја составија поставата за новата телевизиска серија „Пријатели“....
Магазин Магазин слајдер Сцена

Џенифер Анистон на чекор да се повлече од кариерата: Не можев да издржам повеќе, тоа го цицаше животот од мене

Слободен Печат
Џенифер Анистон (51) признала дека била на чекор до напуштање на Холивуд, по еден проект кој, како што изјавила Анистон „го исцицал животот од неа“....
Магазин Магазин слајдер Сцена

Бред Пит и Џенифер Анистон водеа секси разговор – Таа му порача дека е секси (ВИДЕО)

Слободен печат
Благодарение на апликацијата „Zoom“, но и добротворната организација „Core“ која помага во текот на пендемијата на коронавирусот, на Фејсбук се собраа најголемите холивудски имиња на...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Бред Пит и Џенифер Анистон повторно заедно: Овој пат поради заеднички проект! (ФОТО)

Слободен Печат
За прв пат по осум месеци, поранешната омилена ѕвездена двојка Џенифер Анистон и Бред Пит се состанаа за нов деловен проект. И двајцата актери биле...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Џенифер Анистон последните 80 долари ги потрошила на аудицијата за „Пријатели“ – Улогата ја издигна во Холивуд, а денес е една од најплатените актерки (ФОТО)

Слободен печат
Славната актерка за малку ќе се откажала од актерската кариера кога последните пари ги потрошила на сет фотографии со кои се појавила на аудицијата за...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ако може Бред Пит, може и таа: Џенифер Анистон си фати млад музичар! (ФОТО)

Васко Спасоски
Откако светските таблоиди открија дека 56-годишниот актер Бред Пит е во врска во 27-годишната германска манекенка Никол Потуралски, неговата поранешна сопруга, актерката Џенифер Анистон одлучи да објави...
MacedonianAlbanian