• џенифер анистон

ВИДЕО | Финале: Последната гостинка на Елен Деџенерис ѝ гостувала во првата епизода

Во последната епизода од своето ток-шоу, Елен Деџенерис ја угости актерката Џенифер Анистон, која ѝ беше гостинка во првата епизода од шоуто.   View this post on Instagram   A post shared by Ellen DeGeneres (@theellenshow) Заедно со Анистон во шоуто ќе се појават и многу други познати личности како Опра Винфри, Џулија Луис-Драјфус, Мајл …

ВИДЕО | Финале: Последната гостинка на Елен Деџенерис ѝ гостувала во првата епизода Read More »