14 C
Скопје

Tag : „Центар“

Хроника

Полицаец од станицата „Центар“ малтретирал жена 

Горан Наумовски
Одделот за внатрешна контрола на МВР поднесен кривична пријава против полицаецот В.С. од полициската станица „Центар“ во Скопје кој малтретирал жена. Од МВР известија дека...