• маж

ФОТО: Џејсон Момоа е повторно зафатен маж, а ова е неговата десет години помлада убавица

Џејсон Момоа наводно повторно запловил во нова љубовна приказна… Како што пренесуваат странските медиуми, Џејсон Момоа е во врска со актерката Ејса Гонсалес и тоа само четири месеци по разводот. Според пишувањето на магазинот „People“, тие двајца се зближиле на снимањето на заеднички филм, а целата приказна за познатиот магазин ја пренеле неколку неименувани извори. …

ФОТО: Џејсон Момоа е повторно зафатен маж, а ова е неговата десет години помлада убавица Read More »