ТАА ГО ЧИНЕШЕ БРАК: Најбогатиот човек на светот ја потврди врската со атрактивната Лорен (ФОТО) - Слободен печат

ТАА ГО ЧИНЕШЕ БРАК: Најбогатиот човек на светот ја потврди врската со атрактивната Лорен (ФОТО)

Најбогатиот човек на светот, сопственикот на „Amazon“, Џеф Безос привлече големо внимание на вчерашниот финален меч на Вимблдон.

Имено, тој се појави со 49-годишната водителка Лорен Санчез, за прв пат по разводот од долгогодишната сопруга, Мекензи Безос.

профимедиа

Токму овој настан беше местото каде тие двајца се одлучија јавно да ја потврдат врската. Тие дури не се срамеа ниту јавно да разменуваат нежности без оглед на туѓите погледи.

Да се потсетиме, пред седум месеци се дозна за нивната афера. Пред неколку денови Џеф и Мекензи го заклучија разводот кој ќе го чини повеќе од 38 милијарди долари.

профимедиа

Мекензи во мај вети дека половина од богатството ќе го даде во хуманитарни цели со цел да се приклучи во кампањата „Giving Pledge“, која во 2010 година ја покренаа Ворен Бафет и Бил Гејтс.

Прочитајте и...  Парис Хилтон објави стари фотографии – Фановите дури сега не и веруваат дека не правела пластични операции

Прочитај повеќе

Дизни потврди дека ќе се прави нова верзија на Бамби!

Слободен печат

Пенелопе Круз мами воздишки во фантастичен цветен фустан! (ФОТО)

Слободен печат

Вистинскиот Волк од Вол Стрит ги тужи продуцентите: Бара 300 милиони долари отштета!

Слободен печат

Кралицата се одмаздува чекор по чекор – Еве што и одзема на Меган Маркл!

Слободен печат

Овие познати дами се бореле да станат мајки, па и открија на јавноста низ што сѐ поминале (ФОТО)

Слободен печат

Девојче среде натпревар дозна дека мајка и за која пееше починала (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

3 × five =

Прочитај повеќе

Тајната за долговечноста на кралицата Елизабета: Поради ова е витална и во 93-та година!

Слободен печат

Томас Маркл: Одлуката на Хари и Меган е збунувачка, ја повредија кралицата

Слободен печат

Парис Хилтон објави стари фотографии – Фановите дури сега не и веруваат дека не правела пластични операции

Слободен печат

Се смирија Бред Пит и Џенифер Анистон

Слободен печат

Единствениот кошаркар кој добил Оскар: Коби во емотивен говор пред две години објасни што му значи кошарката (ВИДЕО)

Слободен печат

Модерни и грациозни – Најубавите капути на Јелена Карлеуша (ФОТО)

Слободен печат