Tag : атрактивната

Магазин Магазин слајдер Сцена

По три брака, атрактивната холивудска актерка има нова љубов

Слободен печат
Веќе неколку месеци американските медиуми се обидуваат да дојдат до информации за новиот партнер на атрактивната холивудска актерка и поранешна Бонд девојка Хали Бери, а...
Еспресо Шоу биз

Вереницата на Роналдо, атрактивната Џорџина сподели жешко видео од базенот (ВИДЕО)

Слободен печат
Џорџина Родригез објави видео од базенот со кое ги запали многубројните следбеници на Инстаграм. На видеото Џорџина излегува од базенот во бела маица и минијатурна...
Еспресо Шоу биз

Атрактивната манекенка по ТРЕТПАТ го откачува истиот дечко!

Слободен печат
Преубавата манекенка и популарниот музичар повторно раскинаа… Манекенката Бела Хадид ја раскина повеќегодишната врска со музичарот Абло Тесфај попознат како Викенд. Парот започна да се...
Еспресо Шоу биз

ТАА ГО ЧИНЕШЕ БРАК: Најбогатиот човек на светот ја потврди врската со атрактивната Лорен (ФОТО)

Слободен печат
Најбогатиот човек на светот, сопственикот на „Amazon“, Џеф Безос привлече големо внимание на вчерашниот финален меч на Вимблдон. Имено, тој се појави со 49-годишната водителка...