Сораја на плажа: Тоа не е костим за капење, тоа е СКАНДАЛ (ФОТО)

Победничка во категоријата најмало бикини на плажа за сезоната 2019 дефинитивно е Сораја Вучелиќ!

Доколку судиме според Инстаграм профилот на старлетата Сораја Вучелиќ, нема некое парче облека од ексклузивните продавници кое таа го нема купено, но овој пат таа навистина ги изненади сите со својот избор.

Таа на плажа ужива во едно парченце материјал, кој според неа е костим за капење. Сораја со своите пријателки веќе некое време одмара во Шпанија, од каде секојдневно објавува фотографии и видеа.

Погледнете го нејзиниот скандалозен костим за капење, брао за храброста.

 

View this post on Instagram

 

🤷‍♀️

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

 

View this post on Instagram

 

My girl @l_dearova 💕

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

Прочитајте и...  Старлетата малку претера: За вакви бикини треба храброст и некако не е за помлади од 18 години! (ФОТО)

Прочитај повеќе

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат

Водителката на временска прогноза со интересна маска за заштита, но сите гледаат во бујното деколте! (ФОТО)

Слободен печат