СЛАВЕЊЕ И КАЈ ЗАЕВИ: Ќерката на премиерот е матурантка (ФОТО)

На својот профил на Фејсбук, премиерот Зоран Заев објави дека неговата ќерка Александра оваа година е матурантка.

– Мојата ќерка матурантка. Среќен татко – напиша Заев

Прочитајте и...  Заев од Тетово: За шест години да го затвориме преговарачкиот процес и да бидеме полноправна членка на ЕУ

Прочитај повеќе

Заев од Тетово: За шест години да го затвориме преговарачкиот процес и да бидеме полноправна членка на ЕУ

Слободен печат

НСДП се залага за економија заснована на рамномерен регионален развој

Слободен печат

Шекеринска: Повторно во функција Колекторот за заштита на Охридското Езеро

Слободен печат

ВМРО-ДПМНЕ и ДУИ не го потпишаа барањето за подобар живот на децата со посебни потреби

Слободен печат

Британија ќе им исплаќа бонуси на работодавачите што ќе ги вратат работниците на работното место

Слободен печат

Нова цена на струјата за два месеца

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

ЕУ: Случувањата во Србија не се пречка за дијалогот со Косово

Слободен печат

Мицкоски: Очекувам сериозна поддршка од граѓаните за коалицијата „За обнова за Македонија”

Слободен печат

Ваучерскиот туризам може да почне: Ако сакаш во хотел, ќе доплатиш екстра пари

Филипче и Биба Додева: Зголемен е бројот на лекови и биолошка терапија за пациентите со малигни заболувања

Слободен печат

Кекеновски: Онака како што избега, така ќе го вратиме бегалецот од Будимпешта

Слободен печат

Мета: Во С. Македонија има клима на безбедност и демократија, благодарение на зрелоста на политичкото лидерство

Слободен печат