СЛАВЕЊЕ И КАЈ ЗАЕВИ: Ќерката на премиерот е матурантка (ФОТО) – Слободен печат
ВестиМакедонија

СЛАВЕЊЕ И КАЈ ЗАЕВИ: Ќерката на премиерот е матурантка (ФОТО)

Прослава во домот на премиерот Зоран Заев.

На својот профил на Фејсбук, премиерот Зоран Заев објави дека неговата ќерка Александра оваа година е матурантка.

– Мојата ќерка матурантка. Среќен татко – напиша Заев

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close