Скандалозно видео: Малолетни деца пејат за проститутки (ВИДЕО)

Снимката од скандалозното „рапување“ на група малолетни деца од Србија, од училишна возраст, го заобиколи интернетот, а на него можат да се видат момчиња и девојчиња како, заедно со раперот, пејат непримерни стихови.

„Таа мене ме пали, ку*вите ми се тука, но љубов ми недостигна, таа мота џоинт… се само дел од зборовите од песната.

Запрепастувачки е тоа што деца на оваа возраст воопшто ја знаат оваа песна и играат на неа замавнувајки со рацете во стилот на раперите.

 

View this post on Instagram

 

Sta se ovde desava aloo 😂😂

A post shared by Akademija Retarda (@akademija.retarda) on

Под спорното видео објавено на Инстаграм страната „Академија на ретарди“ се редеа запрепастувачки коментари, а меѓу нив имаше и саркастични како „Децата се украс на светот“.

Прочитајте и...  Ретко објавува ваква фотографија: Погледнете зошто Анастасија Ражнатовиќ доби стотици комплименти! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Вереницата на Кристијано Роналдо не престанува да провоцира: Објави фотографија од која ќе се препотите (ФОТО)

Васко Спасоски

Трикот на Клои Кардашијан за постигнување совршен задник! (ФОТО)

Слободен Печат

Ретко објавува ваква фотографија: Погледнете зошто Анастасија Ражнатовиќ доби стотици комплименти! (ФОТО)

Васко Спасоски

Музичката икона Шер и на 74-годишна возраст изгледа како млада девојка: Сите знаеа дека ќе стане позната! (ФОТО)

Слободен Печат

Атрактивната Вики го сруши интернетот со снимка на која „виси“ од зграда: Сега позираше скроз гола! (ФОТО)

Васко Спасоски

Соседите сигурно уживаат: Хајди Клум дома се сонча гола! (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Прво бараше да им се помогне на музичарите, а сега купи автомобил од 50.000 евра: Неда Украден се поднови со нов „ѕвер“ (ФОТО)

Васко Спасоски

Моден камелеон: Сите стилски трансформации на Шарлиз Терон! (ФОТО)

Слободен Печат

Васил Тупурковски во „Еден на Еден“: Пријателите мислат дека Тито ми ги остави мене пурите! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Сопругата на Хју Џекмен беше исмејувана поради насловната страница на познатиот австралиски магазин! (ФОТО)

Слободен Печат

„Така ми се заблагодари“: Сценаристот на „Ниски старсти“ по 28 години призна дека спиел со Шерон Стоун! (ФОТО)

Васко Спасоски

Ален Исламовиќ станува политичар за да ги реши проблемите со мигрантите

Слободен печат