Што прават ПАРИТЕ И СЛАВАТА? На сликите се ИСТИТЕ ЖЕНИ, со разлика од осум години (ФОТО+ВИДЕО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Што прават ПАРИТЕ И СЛАВАТА? На сликите се ИСТИТЕ ЖЕНИ, со разлика од осум години (ФОТО+ВИДЕО)

Дека пластичните хирурзи, нутриционистите и тренерите се „изнаработеле“ над сестрите Кардашијан Џенер се гледа на дело.

Кланот Кардашијан-Џенер се икони на убавината и славата на социјалните мрежи, а најмладата Kајли Џенер e сопственичката на козметичкото царство вредно повеќе од милијарда долари, таа воедно е и најмладата милијардерка во светот.

Синоќа дел од кланот се појави на црвениот тепих на People’s Choice наградите и по добриот стар обичај привлекоа многу големо внимание.

Но, интернетот не заборава како тие изгледаа на истиот настан но во 2011 година, на кој сестрите, особено Клои и Кајли, изгледаат сосема поинаку од денес.

Дека пластичните хирурзи, нутриционистите и тренерите се „изнаработеле“ над сестрите Кардашијан Џенер се гледа на ова видео.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close