-1 C
Скопје

Се роди Ива: Фудбалерот Влатко Гроздановски стана татко по вторпат!

Поранешниот репрезентативец и фудбалер на ФК Варадар, Влатко Гроздановски стана татко по втор пат. Среќната вест фудбалерот ја сподели на социјалните мрежи каде напиша:

– Денес, 18-ти ноември 2020 по втор пат станав татко. Мојата сопруга Христина Мицевска Грозданоска на свет ја донесе нашата втора ќеркичка Ива. Мила си доби сестричка. Да си жива и здрава ќерко, беа зборовите со кои Влатко откако одново стана статко и посака добредојде на овој свет на својата втора  ќерка, пресреќен што двете сестрички ќе растат заедно.

Оваа слика има празен alt атрибут; Името на датотеката е Vlatko-Grozdanovski-objava.jpg

Инаку Влатко и Христина се долги години заедно, а пред четири години тие ја крунисаа нивната љубов со свадбена веселба.

Прочитајте и...  Исповед на Холи Медисон, поранешна зајачица на „Плејбој“: Му бевме бели робинки на Хју Хефнер

Поврзани вести

Исповед на Холи Медисон, поранешна зајачица на „Плејбој“: Му бевме бели робинки на Хју Хефнер

Слободен Печат

Ева Мендес призна дека поради мајчинството го занемарила изгледот

Слободен печат

Предности на сокот од јаболка: Поволно делува при проблеми со црниот дроб и бешиката

Слободен печат

ФОТО | Моќниот Корлеоне го стасале годините: Ал Пачино низ улиците на Беверли Хилс едвај препознатлив

Слободен печат

Заштедете време: Еве зошто кујната секогаш ви е полна со валкани садови

Слободен печат

ВИДЕО+ФОТО | Вистинската љубов е уште посилна во тешките времиња: Прекрасни фотографии од венчавката на двајца бездомници

Слободен печат

Остави Коментар