Само Јелена Карлеуша има храброст да облече ваков фустан! (ФОТО)

Ако некоја пејачка има храброст да го облече „најголиот“ фустан тоа е дефинитивно контроверзната Јелена Карлеуша. 

Атрактивната српска пејачка со своите следбеници на Инстаграм сподели фотографија на позира во бел фустан, но со огромно деколте кое ѝ ги открива бујните гради.

Се разбира, за кратко време доби илјадници „лајкови“ и стотици позитивни коментари од нејзината армија машки обожаватели.

Погледнете:

Фото: Инстаграм

 

Прочитајте и...  Ортопедите советуваат што мора да правите за да имате здрави зглобови

Прочитај повеќе

Овие 5 хороскопски знаци се најголеми трошаџии: Не знаат за граница и секогаш влегуваат во долгови!

Слободен печат

Драгана Велковска: Сите отворени прашања поврзани со луѓето, животните и животната средина се приоритет

Јасмина Кантарџиева Димков

Ортопедите советуваат што мора да правите за да имате здрави зглобови

Слободен печат

Чудо од дете: Најмладиот дипломец во историјата на факултетите, има 13 години и четири дипломи!

Слободен печат

Необичен метод со обична четка: Ослободете се од целулитот во само неколку потези!

Слободен печат

Слушнете како звучи „Слобода“, новата песна на Тамара Тодевска

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Како лесно да препознаете дали вашето куче е гладно, тажно, среќно, исплашено, нервозно

Слободен печат

Кајли Џенер во средиште на скандал по обвиненијата што осамнаа на страницата на Форбс: Кралицата на карминот може да заврши во затвор!

Слободен печат

Истражување покажа кој тип дијабетес е пофатален во комбинација со коронавирусот

Слободен печат

Од принцезата Дајана до Џенифер Анистон и Џеј Ло: Ова се најдобрите „одмазднички стајлинзи“ низ годините (ФОТО)

Слободен печат

Пред 30 години беше на врвот на кариерата, но сè уште е една од најубавите актерки во Холивуд! (ФОТО)

Слободен Печат

Згрутчување на крвта, опасна појава што може да го загрози животот

Слободен печат