Пропадна и четвртиот брак на Маленко

Македонскиот поранешен пливач Александар Маленко се разведе и од четвртата жена, сопругата Фани, јавува Репортер.мк.

Како што велат, Маленко во утринска емисија на ТВ открил дека тие некое време не живееле заедно.

На Маленко ова му беше четвртиот брак, а тој има вкупно 5 деца со сите четири претходни сопруги: Два сина со последната сопруга Фани, еден син од бракот со актерката Јелена Жугиќ, еден син со Русинката Татјана Михалова Фјодорова и една ќерка од бракот со водителката Сузана Турунџиева.

Прочитајте и...  Најактуелната борба во овој период - Еве како да ја спречете појавата на целулит

Прочитај повеќе

Моден камелеон: Сите стилски трансформации на Шарлиз Терон! (ФОТО)

Слободен Печат

Васил Тупурковски во „Еден на Еден“: Пријателите мислат дека Тито ми ги остави мене пурите! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Сопругата на Хју Џекмен беше исмејувана поради насловната страница на познатиот австралиски магазин! (ФОТО)

Слободен Печат

„Така ми се заблагодари“: Сценаристот на „Ниски старсти“ по 28 години призна дека спиел со Шерон Стоун! (ФОТО)

Васко Спасоски

Ален Исламовиќ станува политичар за да ги реши проблемите со мигрантите

Слободен печат

Цел свет ги гледа овие видеа: Ги собира бројките од часовникот и добива неверојатен број, секогаш истиот! (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Најголемите осудувачи се кријат во овие 2 хороскопски знаци

Слободен печат

Северина ја отвори летната сезона со фотографија во костим за капење

Слободен печат

Се враќа „La Casa De Papel“, еве кога ќе можете да уживате во петтата сезона

Слободен печат

Најактуелната борба во овој период – Еве како да ја спречете појавата на целулит

Слободен печат

Шајло Џоли Пит напoлни 14 години

Слободен печат

Зборови за Кљок од Сани: Неговата фризерница ќе остане синоним за авангарда

Ј.К.Д