Поранешното момче на Луна за нејзината свршувачка: Нема потреба да ѝ честитам! (ФОТО)

По веридбата на Луна, конечно се огласи и нејзината најголема љубов, Слоба Радановиќ кој за медиумите проговори за веридбата на неговата поранешна девојка со Марко Миљковиќ, бидејќи досега не се беше изјаснил по тоа прашање.

– Не ѝ честитав на Луна. Но, еве, им посакувам сè најдобро и драго ми е што се среќни. Ако ја сретнам, нема потреба да ѝ приоѓам за да ѝ честитам, не затоа што се чувствувам непријатно, но мислам дека навистина нема потреба – изјави кратко Слоба за домашните медиуми.

Фото: Инстаграм

Да потсетиме, Радановиќ ужива во својата љубов со својата свршеница Јелена Ѓуричанин, со која, како што пренесуваат медиумите, планира да има и деца.

 

Прочитајте и...  Ова е вистинското име на српскиот „крал на белградското подземје“: Кристијан Голубовиќ продолжува да ги забавува гледачите!

Поврзани вести

ВИДЕО: Звучи како љубовна песна, но инспирирана е од хорор сцени од концентрационен логор: Морничавата позадина на легендарниот хит

Слободен печат

Погледнете го новиот спот на Аријана Гранде кој крена прашина околу изборите: Жената не е само за во кујна претседателе! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Ноќ на чиста магија: Што им носи Сината Месечина на хороскопските знаци?

Слободен Печат

Откажана свадбата на Бруклин Бекам и Никола Пелц

Слободен Печат

Ова се можни последици од прекумерна консумација на солена храна!

Слободен Печат

Во зависност од преливот и салатата може да биде нездрава храна

Слободен печат

Остави Коментар