Поранешната девојка на Канје Вест призна: Во таа врска воопшто немавме секс

Фото: NDZ / StarMax / Profimedia

Канје Вест и неговата сопруга Бјанка Ценсори со недели ги полнат интернет порталите со своето недолично однесување во јавноста, а од друга страна, неговата поранешна девојка Џулија Фокс открива дека немала интимни односи со познатиот рапер.

Италијанско-американската актерка и модел напишала мемоари кои треба да ги објави наскоро, а во книгата напишала многу за сексуалните односи со поранешните партнери, но го исклучила Канје.

На прашањето зошто не пишува за сексот со раперот, Џулија дала краток и јасен одговор:

„Затоа што го немаше. Не се работеше за тоа“, одговорила таа.

Инаку, контроверзниот рапер и Фокс првпат беа видени заедно неколку месеци откако стави крај на бракот со познатата старлета Ким Кардашијан.

Претходно, Фокс и другата поранешна девојка на Канје, Амбер Роуз, јавно проговорија за нивната врска со раперот на подкастот на Џулија „Забрането овошје“.

И двете се сложиле дека Канје ги опсипува своите партнерки со љубов за да има влијание врз нив.

Вест и Џулија беа заедно шест недели во 2022 година, додека Амбер и Канје имаа двегодишна врска од 2008 до 2010 година.

Едно е сигурно, по врската со раперот, кој ја шокира јавноста со своето однесување во јавноста, неговите партнерки стануваат глобално препознатливи.

Почитуван читателу,

Нашиот пристап до веб содржините е бесплатен, затоа што веруваме во еднаквост при информирањето, без оглед дали некој може да плати или не. Затоа, за да продолжиме со нашата работа, бараме поддршка од нашата заедница на читатели со финансиско поддржување на Слободен печат. Станете член на Слободен печат за да ги помогнете капацитетите кои ќе ни овозможат долгорочна и квалитетна испорака на информации и ЗАЕДНО да обезбедиме слободен и независен глас кој ќе биде СЕКОГАШ НА СТРАНАТА НА НАРОДОТ.

ПОДДРЖЕТЕ ГО СЛОБОДЕН ПЕЧАТ.
СО ПОЧЕТНА СУМА ОД 60 ДЕНАРИ

Видео на денот