21.8 C
Скопје

Погледнете ова е СОВРШЕН ЗАДНИК – Кендал Џенер го СТРЕСЕ ИНСТАГРАМ (ФОТО)

Кендал Џенер, една од сестрите од ријалити семејството Кардашијан, освои многу модни писти ширум светот и стана муза на познатите дизајнери.

Една од најплатените манекенки на светот, Кендал Џенер штотуку објави нова провокативна фотка на својот профил на Инстаграм каде во преден план е нејзиниот совршен задник а на својот грб носи бели крила од пердуви. За само 20 минути собра повеќе од 1 милион лајкови.

Земајки ја во предвид оваа фотка, очекуваме вистински бум на Инстаграм.

Погледнете ова е нејзиниот СОВРШЕН ЗАДНИК!

View this post on Instagram

last year’s halloween ??

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

Поврзани вести

Вељко Ражнатовиќ со моќна порака му го честиташе роденденот на Аркан, Инстаграм му ја избриша

Слободен печат

ФОТО | Кое е новото момче на Цеца: Син на поранешен спортист и политичар, угостител и татко на малолетна ќерка

Слободен печат

Новогодишни бастунчиња

Слободен печат

ВИДЕО | Синот на познатиот политичар објави емотивно видео: Амди Бајрам плаче додека му пее Шериф Коњевиќ!

Слободен печат

ВИДЕО+ФОТО | 48 часа предходно сам на себе си ставал витамински инекции: Познатиот пејач почина од Ковид – 19!

Слободен печат

Ќерката на Трамп беснее на плажа во Мајами, Американците се бесни на неа: „Стави маска на лицето!“

Слободен Печат

Остави Коментар