Пејачката ја офарба косата и речиси е непрепознатлива (ФОТО+ВИДЕО)

Славната пејачка Тејлор Свифт со години има речиси иста фризура и со косата не експериментира многу.

Меѓутоа, сега за потребите на снимањето на спотот „You need to calm down“,  ја офарба косата, па така доби розева, виолетова и сина боја на нејзината глава.

Шишките исто така ги промени, па сега има т.н. pin-ap шишки до половина чело.

Тејлор песната ја посвети на LGBT заедницата. Во спотот се појавуваат бројни познати личности како Кети Пери, Елен Деџенерис и Рајан Ренолдс.

Многу статисти исто така беа претворени во познати дами од музичката сцена, на кои она на овој начин сака да им одаде почит за се што работат.

Прочитајте и...  Дали би ја препознале? Еве како Лепа Брена изгледала на првиот настап пред точно 40 години (ФОТО)

Прочитај повеќе

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат

Водителката на временска прогноза со интересна маска за заштита, но сите гледаат во бујното деколте! (ФОТО)

Слободен печат

Шерон Стоун го покажа скриениот талент: Сликата која ја наслика ги воодушеви сите (ФОТО)

Слободен печат