Tag : тејлор

Еспресо Шоу биз

ИМАЛ 500 ЉУБОВНИКА ЗА СЕДУМ ГОДИНИ: Таа била ЕДИНСТВЕНАТА ЖЕНА со која Џорџ Мајкл сакал страстна ноќ (ФОТО)

Слободен печат
Близок пријател на починатиот пејач Џорџ Мајкл откри пикантерии од неговиот приватен живот. Пирс Морган, еден од уредниците на Дејли Мејл, во својата колумна откри...
Магазин Филм и ТВ

ДИЗНИ СООПШТИ ТАЖНИ ВЕСТИ: Почина Мини Маус!

Слободен печат
Веста за нејзината смрт ја објави компанијата „Волт Дизни“ и наведе дека Тејлор починала во Глендејл во Калифорнија во петокот, минатата недела. Актерката Руси Тејлор,...
Еспресо Шоу биз

Пејачката ја офарба косата и речиси е непрепознатлива (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Славната пејачка Тејлор Свифт со години има речиси иста фризура и со косата не експериментира многу. Меѓутоа, сега за потребите на снимањето на спотот „You...
Еспресо Шоу биз

Шокантно признание: Колин Фарел признал дека бил во љубовна романса со починатата Елизабет Тејлор (ФОТО)

Слободен печат
Тие двајца биле неверојатен спој, а верувале или не, се запознале во болница. Колин Фарел е заводник кој крши срца ширум светот, нема девојка која...