Ова е најгласното рчење на куче што некогаш ќе го слушнете! (ВИДЕО) – Слободен печат
ЗабаваМагазин

Ова е најгласното рчење на куче што некогаш ќе го слушнете! (ВИДЕО)

Сите сакаме да ги гледаме своите миленичиња додека спијат, бидејќи се слатки и изгледаат мирно и опуштено.

Дефинитивно нема да слушнете погласно рчење од ова на слаткото куче кое заспа во кујната.

Тие понекогаш можат да бидат смешни и слатки особено кога сонуваат… или рчат. Токму тоа го правии оваа „ѕвезда“.

Не можеме да утврдиме дали е најгласно на цел свет, но секако е најгласното рчење кое некогаш сме имале прилика да го слушнеме ние, а веруваме и за вас важи истото.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close