Ова е најгласното рчење на куче што некогаш ќе го слушнете! (ВИДЕО)

Дефинитивно нема да слушнете погласно рчење од ова на слаткото куче кое заспа во кујната.

Тие понекогаш можат да бидат смешни и слатки особено кога сонуваат… или рчат. Токму тоа го правии оваа „ѕвезда“.

Не можеме да утврдиме дали е најгласно на цел свет, но секако е најгласното рчење кое некогаш сме имале прилика да го слушнеме ние, а веруваме и за вас важи истото.

Прочитајте и...  За што се можете да го употребите шампонот за коса?

Прочитај повеќе

Што сè може да ја оштети вашата коса, а не сте свесни за тоа

Слободен печат

Која е разликата меѓу парфем, тоалетна и колонска вода?

Слободен печат

Многумина велат дека не успеала да го преболи Винсент Касел: Моника Белучи откри како изгледал нивниот брачен живот

Слободен печат

За што се можете да го употребите шампонот за коса?

Слободен печат

„Смета дека парите може подобро да се потрошат“ – Принцот Вилијам не дозволува семејството финансиски да му помага на Хари!

Слободен печат

Најуникатниот рибен ресторан на светот (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Танди Њутн го прокоментира односот со Ток Круз: Беше доминантен и се плашев од него на снимањата

Слободен печат

Домаќински муабети: Трикови кои мора да ги знае секоја домаќинка – Како правилно да ја солиме храната?

Слободен печат

Доколку му го правите ова на средството за дезинфекција, тоа станува неефикасно и залудно го користите!

Слободен печат

Хороскоп за 12 јули, недела – Одмарајте и релаксирајте се, сите обврски може да почекаат до утре

Слободен печат

Северина во мини фустан ја „заскокотка“ фантазијата на фановите! (ФОТО)

Слободен Печат

Песната која беше најголемиот летен хит на Европа! (ВИДЕО)

Слободен Печат