Нова љубов и нов стајлинг: Адријана Лима во сензуално издание на прошетка на Миконос (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Нова љубов и нов стајлинг: Адријана Лима во сензуално издание на прошетка на Миконос (ФОТО)

Изгледа дека за време на престојот во Турција во изминатата година ипол, колку што беше во врска со турскиот писател Метин Хар, Адријана запознала многу интересни и моќни фаци.

На познатата бразилска убавица Адријана Лима никогаш не и недостасувало самодоверба да ги искаже и јавно покаже своите атрибути.

Изгледа дека за време на престојот во Турција во изминатата година ипол, колку што беше во врска со турскиот писател Метин Хар, Адријана запознала многу интересни и моќни фаци.

Се испостави дека еден од нив дефинитивно е поинтересен од останатите, а тоа е Емир Ујар, еден од најзначајните турски бизнисмени.

Токму со него Адријана се шета низ улиците на Миконос.

Свилена блуза, поточно кошула која се врзува во долниот дел, а под неа ништо. Нејзиното деколте беше откриено до папокот.

Со црвениот кармин на усните го заокружи својот изглед, а таа и бизнисменот беа вистинска атракција при прошетката на Миконос.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close