Tag : прошетка

Магазин Магазин слајдер Сцена

Грижлив татко: Холивудскиот заводник забележан во Њујорк заедно со својата ќерка! (ФОТО)

Слободен Печат
Бредли Купер (45) е во самоизолација поради коронавирусот и затоа е потполно посветен на својата ќерка Леа Де Сен која ја има од 4-годишната врска...
Спорт Фудбал

Нема шанси да го препознаете „Принцот на Рим“, Тоти маскиран шета низ улиците на вечниот град (ФОТО)

Слободен печат
Миленикот на навивачите на Рома, без проблем се прошета низ центарот на Рим во време на пандемијата на коронавирусот благодарение на маската на лицето но...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ирина Шајк со преслатката ќерка Леа, мамеше погледи во паркот на Менхетен! (ФОТО)

Слободен Печат
Познатата руска манекенка Ирина Шајк пред да ја роди својата ќерка никогаш не говореше за тоа дали се гледа во улога како и мајка и...
Вести Регион Слајдер

И покрај забраната за движење Грците излегоа на првомајска прошетка

Слободен печат
Убавото пролетно и сончево време, традиционалните обичаи и прошетки за Први мај, не ги оставија рамнодушни Грците, па така во текот на вчерашниот ден, и...
Вести Македонија

Можност за виртуелната тура во внатрешноста на Собранието на С. Македонија

Слободен печат
Со прогласувањето на состојба на пандемија од страна на Светската здравствена организација и согласно препораките на Владата на Република Северна Македонија од 11 март 2020...
Останатo Спорт

Роналдо го навлече бесот на јавноста: Без заштита ги шеташе децата (ФОТО)

Слободен печат
Минатата недела, Кристијано Роналдо донира неколку милиони за облниците во Португалија и стана херој на јавноста, а денеска поради неговиот потег се најде на удар...
Забава Магазин

Николас Кејџ е ромaнтичен среде Њујорк со 30 години помладата девојка (ВИДЕО)

Слободен печат
Очигледно дека холивудскиот глумец е многу вљубен во новата девојка, Рико Шибата, а тоа го потврдува и видеото снимено среде Њујорк, во Централ парк. Nicolas...
Здравје Магазин

Меган и Хари регистрирале фирма за чорапи, дуксери, моливи…

Слободен печат
Меган Маркл и принцот Хари се „разведоа“ од кралското семејство. што е факт. Кралицата Елизабета Втора се налути, Чарлс се закани дека ќе им ги...
Еспресо Шоу биз

Во улогата на татко е најдобар! Бредли Купер ја покажа својата нежна страна во прошетка со ќеркичката (ФОТО)

Слободен печат
Холивудскиот заводник, актер и режисер Бредли Купер (44) во последно време честопати се случува да биде фотографиран во улогата на татко, па така и неодамна...