Нивес се пофали со фризурата, но сите гледаа малку подолу: „И да си келава, ќе ми беше сеедно!“ (ФОТО)

Нивес Целзиус е хрватска пејачка и старлета која очигледно ужива кога се слика во провокативни изданија за на социјалните мрежи.

Иако сака да се пофали со своите атрибути, овојпат пејачката сакаше да се пофали со својата нова фризура, но постигна нешто сосема друго.

Нивес била во козметички салон за да се дотера и на социјалните мрежи покажа како изгледаат нејзините нови локни.

– Таа моја цврста, бујна, прекрасна, сјајна коса – напишала Нивес во описот на фотографијата, со која привлекла внимание, меѓутоа не на новата фризура.

„Ако некој нависитна ти гледаше во косата, треба да се удри по нос“, „Знаеш дека никој не гледа во твојата коса покрај таквиот задник“, „Провокативна малена“, „И да си келава, ќе ми беше сеедно“, се само некои од коментарите.

Прочитајте и...  Овие 5 раси на кучиња го имаат најубавото влакно! (ФОТО)

Погледнете ја фотката:

 

View this post on Instagram

 

Ta moja čvrsta, bujna, prekrasna, sjajna kosa 😍 Moja frizerka je 🔝 #hairstyle #blonde #biondina

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

Прочитај повеќе

Северина во мини фустан ја „заскокотка“ фантазијата на фановите! (ФОТО)

Слободен Печат

Песната која беше најголемиот летен хит на Европа! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Едно од најскандалозните интервјуа во Холивуд: Вил Смит и Џејда Пикет Смит јавно разговараа за неверството! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Забележана интересна промена кај Меган Маркл: Ова е новата омилена боја на војвотката која испраќа силна порака! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Најстариот син на Дејвид и Викторија Бекам се вери со прекрасната актерка Никола Пелц! (ФОТО)

Слободен Печат

Овие 5 раси на кучиња го имаат најубавото влакно! (ФОТО)

Слободен Печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Контроверзна и незаборавна, имала страшно детство, стотина љубовници, а од скршеното срце никогаш не се опоравила

Слободен печат

Често настинувате, уморни сте, анксиозни? Можеби ви фалат овие витамини

Слободен печат

Стил на неделата: Илина Арсова, планинарка, алпинистка и ликовна уметница

Ј.К.Д

Кој е всушност принцот Филип? Од тешко детство, бројни скандали до влез во 100-та година од животот

Слободен печат

Ипанема, eдна од најсекси плажите на светот

Слободен печат

Сонувавте дека се бакнувате? Во зависност од сонот еве што може да значи

Слободен печат