Нејзината едноставност остава без здив: Само жена со стил може да се појави вака облечена (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоМода

Нејзината едноставност остава без здив: Само жена со стил може да се појави вака облечена (ФОТО)

Амал изгледа прекрасно, а совршениот пар, не ја тргаше насмевката од лицето додека се возеше низ Венеција и уживаа во одморот.

Џорџ Клуни ја одведе сопругата Амал на романтично патување во Венеција, а адвокатката за човекови права и овој пат стави акцент на модата.

профимедиа

Амал (41) изгледаше неверојатно едноставно, но сепак модерно во белиот фустан на едно рамо и со големиот црн шешир на главата, додека покрај неа одеше нејзиниот сопруг, Џорџ Клуни (58) облечен во бели пантолони и темна поло маица.

профимедиа

Совршениот пар, не ја тргаше насмевката од лицето додека се возеше низ Венеција и уживаа во одморот. А многумина велат дека изгледале исто како и пред три години кога токму во овој град тие се венчаа.

профимедиа

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close