• џорџ

Дури по седум години Клуни објасни зошто 14 најблиски пријатели ги почастил со по еден милион долари

Славниот актер за магазинот „GQ“ ја потврди оваа дарежлива приказна… Американскиот актер Џорџ Клуни (59) е навистина добар пријател, пренесуваат странските медиуми. Имено, актерот во 2013 година на фантастичен начин им се одолжил на најблиските пријатели кои постојано му помагале додека тој бил непознат и започнал да се движи по патеката на славните. Добитникот на …

Дури по седум години Клуни објасни зошто 14 најблиски пријатели ги почастил со по еден милион долари Read More »