Најзгодната навивачка на Јунајтед ги збудале навивачите (ФОТО)

Катрина Мариа е познатата како „најсекси“ навивачка на Манчестер јунајтед, а по првиот поглед на нејзиниот Инстаграм-профил тоа не е тешко да се погоди.

Со последната слика, Катрина буквално ги збудале навивачите на Јунајтед. Во последната објава, Катрина позираше во танга и дрес на Кантона.

„Нашиот крал“, напиша во објавата на фотографијата.

Катрина Мариа не ги заборава ниту сегашните фудбалери на Манчестер, а еден од омилените членови на „црвените ѓаволи„ и е тренерот Оле Гунар Солскјер.

https://www.instagram.com/p/B006cbEJRuv/?utm_source=ig_web_copy_link

 

Прочитајте и...  На Барселона ништо не и оди од рака, Најки им испорачал фалц дресови

Прочитај повеќе

Тајсон не престанува да изненадува: Вежба на плажа и е во неверојатна форма (ВИДЕО)

Слободен печат

Зидан е лут на медиумите: Судиите постојано ни помагаат? Уморен сум од тоа…

Слободен печат

Македонската пресметка без победник, Пандев стрелаше за реми на Џенова

Слободен печат

Сезоната во НБА нема да се доигра

Слободен печат

Ливерпул брзо се опорави од дебаклот против Сити

Слободен печат

Шокантна вест од Русија: Млад голман на тренинг бил удрен од гром

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

На Барселона ништо не и оди од рака, Најки им испорачал фалц дресови

Слободен печат

Хамилтон ја прифати казната за инцидентот

Слободен печат

Чави ја откачи Барселона, ќе го чека идното лето и новата управа

Слободен печат

ВАР технологијата во Шпанија не реагира против Реал: Може пенал за „кралевите“, а не може за Атлетик

Слободен печат

Хаотичен старт на сезоната во Ф1, триумфот за Ботас

Слободен печат

УФЦ: Замената подобра од оригиналот, Масвидал добива борба за титула?

Слободен печат