Најпопуларните нијанси на лак за нокти за оваа сезона (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоМода

Најпопуларните нијанси на лак за нокти за оваа сезона (ФОТО)

Погледнете кои се најпопуларни нијанси на лак за нокти за ова лето и одберете ја омилената.

Летото ни е тука, а со летото доаѓаат и овие одлични нијанси на лак за нокти.

Тоа секако значи дека е вистинско време да ја освежиме својата колеција со лакови за нокти кои ќе го одбележат летото.

Погледнете кои се најпопуларни нијанси ова лето и одберете ја омилената:

1. Нијансата Open Air

2. Нијансата Written in Sand

3. Нијансата Pink Crush

4. Нијансата Orange Sienna

5. Нијансата Kinetic Blue

6. Нијансата Mula Lisa

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close