Мадона го зголеми задникот – Сакала да изгледа како Ким Кардашијан, па направила катастрофа (ФОТО)

Мадона се врати на музичката сцена со албумот „Madame X“, кој ги подели не само критичарите туку и нејзините тврдокорни фанови, а покрај новите песни пристигна и новата контроверзност.

Во екот на подготовките за турнејата, поп дивата ставила импланти на задникот, што ги шокираше сите оние кои присуствуваа на првите проби од концертот.

Шеесетгодишната пејачка посакала да има задник како Ким Кардашијан, што експлицитно му го нагласила на својот хирург, но се чини дека не поминало се така „совршено“.

„Сите мислевме дека приказните за тоа дека Мадона вградила задник се измислени или дека ставила само некои сунѓери со цел тој дел од телото да изгледа поголем, но изгледа дека таа стварно била на операција“, вели извор близок до музичарката.

„Никој нема сила да и каже дека смешно изгледа со вака преголем и чуден задник“, додаде изворот.

View this post on Instagram

Did Madonna get a Kardashian implant???

A post shared by Naughty Gossip (@thenaughtygossip) on

Од друга страна, нејзините фанови го немаат тој проблем, па Мадона остро ја критикуваа на социјалните мрежи, осудувајќи ја нејзината одлука повторно да менува нешто на себе. Најгласни се оние кои се шегуваат со нејзиниот нов задник, нарекувајќи го лажен и обвинувакќи ја пејачката дека била кај погрешен доктор.

„Ова се најлошите импланти кои сум ги видел во животот. Воопшто не изгледа како задникот кој го има Ким Кардашијан – тој, можеби, убаво би и стоел“, „Невкусно и претерано“, „Одвратна баба“ се само некои од критиките за Мадона.

Прочитај повеќе

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат