Tag : Коментари

Магазин Магазин слајдер Сцена

„Темели од цигли кои други ги фрлаат“ – Цеца со една објава создаде бура од пораки, а обожавателите веднаш ја поддржаа (ФОТО)

Слободен печат
Светлана Цеца Ражњатовиќ на социјалните мрежи сподели цитат кој ги воодушеви нејзините следбеници. Цеца откри каква жена е всушност таа, и според нејзиното мислење е...
Магазин

Познатата пејачка Дуа Липа успеа со една фотографија да разбесни илјадници Срби!

Слободен печат.
Британската пејачка со потекло од Косово, Дуа Липа објави фотографија на која се прикажани албанскиот двоглав орел и границите на Косово и со тоа на...
Еспресо

Фановите и оставија брутални коментари – Изгледаш како да те држат како заложник (ФОТО)

Слободен печат
Пејачката Бритни Спирс (38) не престанува да ги изненадува фановите. Таа на Инстаграм сподели фотографија на која позира во костим за капење, а фановите се...
Вести Македонија

Платформата на ЕНЕР овозможува коментари за законите што ги подготвуваат институциите

Слободен печат
Извршена е надградба на Единствениот национален регистар на прописи- ЕНЕР и преку него може да се вршат консултации со граѓаните, невладините организации, бизнис секторот… за...
Еспресо Шоу биз

ЈА НАПАДНАА: Јелена, лошо влијаеш врз Дара Бубамара!

Слободен печат
Откако двете пејачки ги смирија односите, обожавателите на Дара мислат дека почнала да гледа лош пример од Карлеуша и едвај чекаат да се освести дека...
Еспресо Шоу биз

ПОВЕЌЕ ОД МИЛИОН ЛАЈКОВИ: Џенифер Лопез изгледа неверојатно! (ФОТО)

Слободен печат
Џенифер Лопез неодамна го прослави својот педесетти роденден а притоа воопшто не личи на некој што влегол во шестата деценија од животот. Дека е младолика...
Еспресо Шоу биз

„Делуваш толку старо”: Фотографија од Кетрин Зета Џонс и Мајкл Даглас предизвикала лавина од коментари (ФОТО)

Слободен печат
Холивудскиот пар Кетрин Зета Џонс (49) и Мајкл Даглас (74) веќе 19 години се во складен брак, а секој слободен момент го користат да уживаат....
Магазин Технологија

ИНСТАГРАМ ПРОТИВ „БУЛИНГОТ“: Размислете уште еднаш пред да го објавите коментарот!

Слободен печат
Тие сакаат на секој можен начин да ги заштитат корисниците, за тие да не бидат под притисок поради навредливите коментари и бројот на лајкови....
Еспресо Шоу биз

Бритни објави фотографија на која ја истакна ФИГУРАТА, но негативните коментари ја доведоа до депресија! (ФОТО)

Слободен печат
Пејачката Бритни Спирс како да го загубила компасот, а секој потег и е навистина лош! Бритни Спирс објави фотографија на Инстаграм која малку ја „средила“...