Tag : лоши

Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Бидете внимателни со нив: 3 хороскопски знаци кои се лоши пријатели

Слободен печат
Некои луѓе имаат квалитети да бидат ваши пријатели и во добро и во зло и навистина никогаш да не ви го свртат грбот. Но, за...
Еспресо Убавина

Избегнувајте ги овие лоши навики – Тие ја уништуваат вашата коса!

Слободен печат
Повеќето жени се исплашени од помислата дека ќе почнат да ја губат својата коса, но многумина од нив секојдневно прават работи кои водат токму кон...
Еспресо Хороскоп

Никогаш не треба да бидат заедно – Најлошите љубовни парови во хороскопот

Слободен печат
Можеби не верувате во хороскоп и во идејата дека тој може да одредува некои работи во вашиот живот, но сепак ѕвездите играат своја улога. Па...
Магазин Семејство

Ви се лоши при патување? Не фрлајте за џабе пари за апчиња за мачнина, ова е најдобриот лек!

Слободен печат
Заминувањето на подолго патување за оние склоните на мачнини при возењето може да биде поприлично стресно и непријатно искуство. Нервозата, вртоглавицата, повраќањето, чувството на мачнина...
Еспресо Шоу биз

Мадона го зголеми задникот – Сакала да изгледа како Ким Кардашијан, па направила катастрофа (ФОТО)

Слободен печат
Мадона се врати на музичката сцена со албумот „Madame X“, кој ги подели не само критичарите туку и нејзините тврдокорни фанови, а покрај новите песни...
Еспресо Семејство

Лоши навики кои неизбежно водат кон пожар во домот

Слободен печат
Со зголемување на температурите се зголемуваат и предупредувањата за опасност од пожар на отворено. Но, оваа опасност демне и во нашите домови. Токму затоа погледнете...