Tag : смешно

Забава Магазин Магазин слајдер

„Моите планови против 2020 година“: Интернетот е преполн со шеги за 2020 година! (ФОТО)

Слободен Печат
После голем број седмици поминати во карантин, многумина го прифатија фактот дека нивната визија за 2020 година стана повеќе фантазија отколку стварност, а така настанаа...
Еспресо Шоу биз

Кога немаш граница: Знаеме дека е згодна, но сега претерала со фотошоп, па изгледа смешно! (ФОТО)

Слободен печат
Англиската актерка и модел Елизабет Харли не е ниту сигурна ниту задоволна со својот изглед, па токму затоа пред да ја објави на Инстаграм својата...
Забава Магазин

Едноставен рецепт како да направите пари! (ВИДЕО)

Слободен печат
И пари и пуканки, што би можеле да посакате повеќе? ...
Забава Магазин

Секогаш во џеб имајте 100 евра „за недај Боже“ (ВИДЕО)

Слободен печат
Имено, Зоран Пешиќ на Твитер го сподели ова свое видео на кое тој стои пред олтатор со сегашната сопруга Марија, која ја „подмити“ да му...
Забава Магазин

Досадно е да се пие вода од чинија, подобро е од прскалка! (ВИДЕО)

Слободен печат
Поентата е само добра забава… Луј е куче од расата питбул кое е пронајдено на улица. Тој долго го криел своето вистинско лице од новите...
Еспресо Шоу биз

Мадона го зголеми задникот – Сакала да изгледа како Ким Кардашијан, па направила катастрофа (ФОТО)

Слободен печат
Мадона се врати на музичката сцена со албумот „Madame X“, кој ги подели не само критичарите туку и нејзините тврдокорни фанови, а покрај новите песни...